Dvě možnosti volby

Uvedený dvojdům je momentálně vystavěn ve Svémyslicích nedaleko Prahy, o jeho popularitě svědčí nejlépe fakt, že bylo realizováno několik desítek těchto objektů. Společnost STOREAL je pochopitelně schopna takový dům postavit i kdekoli jinde. Dvojdomy s dispozičním řešením 4+1, s garáží a půdním úložným prostorem jsou navržené ve větší a menší verzi. V případě obou variant je v přízemí umístěné závětří, vstup se šatnou, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, komora, WC, schodiště a garáž. Kuchyně a obývací pokoj jsou komunikačně propojené se zahradou, z kuchyně je přístup na terasu. V podkroví jsou tři ložnice, šatna, koupelna s WC a chodba.

Typ: Dvojdům Svémyslice
Počet místností: 4+1, garáž
Zastavěná plocha: 103,6 m2
Podlahová plocha: 161,0 nebo 169,0 m2
Vhodný počet osob: 4-5
Obestavěný prostor: 624,0 m
Minimální rozměr parcely: 22 x 15 m
Sklon střechy: 28 stupňů

Konstrukční řešení: Společnost STOREAL staví tradičními postupy a užívá kvalitní klasické materiály. Objekt má železobetonovou základovou desku, zdivo je z pálených cihelných bloků, krov dřevěný s pálenou nebo betonovou krytinou, okna dřevěná z lepených profilů EURO, vápeno-cementové dvouvrstvé omítky.

Energetické parametry: Dům je vyzděn z keramického zdiva splňujícího evropské normy pro tepelný odpor objektů. Hodnota tepelného odporu obvodových stěn R=2,9 m2K/W. Tento parametr lze navýšit užitím některého ze zateplovacích systémů.

Rozsah standardní dodávky: Je dán obsahem smlouvy mezi dodavatelem a investorem. Základními možnostmi jsou stavba formou dodávky na klíč nebo hrubá stavba v dohodnutém stadiu dokončení.

Možný nadstandard: Je výrazem přání a možností klienta a bývá definován v rámci jeho smlouvy s dodavatelem.