Žádané přednosti malého bungalovu

Galerie Top domů 2012 (9):
Harmony 7

Dům s typovým označením
Harmony 7 dodávaný společností Haas Fertigbau se stal v anketě časopisu Dům a zahrada Top domem 2012 v kategorii staveb s podlahovou plochou do 100 m2. Rozhodla o tom hlasující veřejnost a výsledek příliš nepřekvapil. V podobě a fungování tohoto domu se totiž snoubí hned několik předností, po nichž stavebníci doslova prahnou. Jde o architektonicky velmi vydařený bungalov, na nepříliš velké ploše je dispozičně účelně vyřešený byt 4+kk. Domek lze realizovat v energeticky úsporném, nízkoenergetickém i případně pasivním energetickém standardu. A za velmi sympatickou cenu vrchní stavby formou dodávky na klíč začínající už na obnosu jen lehce přesahujícím dva miliony korun včetně DPH.

„Jedním z nejdůležitějších hledisek, na které při návrhu všech typů domů klademe zásadní důraz, je jejich finanční dostupnost,“ říká ing Petr Zuk, ve společnosti Haas Fertigbau vedoucí prodeje rodinných domů. „Snažíme se vytvářet zcela nové typy domů, s promyšleným tvarovým, rozměrovým i dispozičním řešením, která jsou reakcí na nejčastější požadavky a přání našich klientů. Děláme to v souladu se snahou poskytnout komfortní bydlení, které bude odpovídat dnešnímu modernímu stylu života.“ Zukova slova přesně charakterizují typovou řadu Harmony, do níž patří i tento bungalov. Dodat už lze snad jen fakt, že se jedná o akční limitovanou nabídku certifikované a atestované kvality za výjimečné ceny.

V historických výsledcích ankety Top domy je společnost Haas Fertigbau mimořádně úspěšná. Vavříny získala už potřetí, předtím v letech 2007 a 2010. Podíl na tom má konstrukční systém – jedná se o montované rodinné domy na bázi celostěnových dřevěných sendvičových panelů. Takový způsob výstavby mimo jiné zajišťuje možnost důsledné kontroly kvality výroby jednotlivých stavebních prvků.

Další informace k tomuto domu v katalogu TOPDOMY.CZ