Stvořen k pohodlí

DFH Haus CZ s.r.o.: OKAL FN 110-170 A

Jedinečnost tohoto bungalovu vyniká hlavně ze zahradního pohledu. Dům má atypický tvar písmene U, vzniká tak po vnitřním obvodu prostor pro atrium otevřené do zahrady a zásobující interiér světlem. To přivádějí do domu i velká francouzská okna umístněná v obou vnitřních rozích půdorysu. Dům působí volně a vzdušně, jako by byl stvořen k pohodlí. Dispoziční řešení je velice praktické. V centru objektu najdeme technickou místnost a koupelnu. Komunikační plocha s výhledem přes terasu do zahrady vytváří přirozený předěl mezi dvěma hlavními zónami – obývacím prostorem a ložnicemi. Obývací prostor s kuchyňkou linkou, jídelním prostorem a prostorem k odpočinku je pojatý nanejvýš velkoryse. Dům je bezbariérový, dostatečně prostorný a světlý. Může se stát dokonalým bydlením ať už mladého páru, seniorů, či teprve rozrůstající se rodiny.

TYP: OKAL FN 110-170 A
POČET MÍSTNOSTÍ: 3+1
ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 167,4 m2
PODLAHOVÁ PLOCHA: 149,3 m2
VHODNÝ POČET OSOB: 3
OBESTAVĚNÝ PROSTOR: 774,1 m3
SKLON STŘECHY: 0°

MĚRNÁ POTŘEBA TEPLA: Domy OKAL se vyznačují velmi nadstandardními tepelně izolačními parametry a s časovým předstihem plní nejpřísnější směrnice EU pro nakládání s energiemi. Thermopasivní stěna OKAL zcela původní konstrukce dosahuje při tloušťce 34,6 cm hodnoty součinitele prostupu tepla konstrukcí U=0,125 W/m2K. Okna s izolačním trojsklem mají hodnotu U=0,8 W/m2K. Orientačně by měla roční potřeba tepla na vytápění v konkrétním případě tohoto domu činit zhruba 7 450 kWh.

CENA: Společnost DFH Haus CZ v případě svých domů OKAL obecně nabízí značnou míru variability. Přizpůsobí stavbu konkrétnímu pozemku i požadavkům na vybavení, případně zvětší nebo zmenší základní rozměry domu. To vše má samozřejmě vliv na konečnou cenu, která v tomto případě začíná na obnosu 3,90 mil. Kč formou dodávky na klíč.

DODAVATEL: DFH Haus CZ s.r.o.
Žákava 162, 332 04 Nezvěstice
Telefon: 377 882 412, 800 106 106
 www.okal.cz