Výlety za inspirací

Uplynulých pětadvacet roků produkce nejrůznějších betonových prvků BEST je dnes zdokumentováno mimo jiné podobou náměstí a pěších zón v mnoha českých městech.

Ale nemusíme hned chodit na veřejná prostranství. Značka BEST se podepisuje na příjezdových cestách, plotech, terénních úpravách, schodech a terasách v okolí spousty rodinných domů. Rozhodující roli v procesech vzniku těchto drobných staveb samozřejmě hraje kvalita a bohatá škála nabízených betonových výrobků, ale také úroveň jejich prezentace. Se značkou BEST zákazník nebude nikdy pouze nakupovat, ale po svém budoucím zahradním chodníku, venkovním schodišti či terase se sám předem projde. Umožňuje to síť výstavních areálů BEST.

Pod názvem ARCH CENTRUM fungují výstavní areály BEST vstřícně zájmu stavebníků u všech podnikových prodejen BEST. Bezplatné poradenské služby ze strany odborníků spolu s reálnou představou každého detailu obvykle vedou k definitivnímu vyřešení problémů, nad nimiž se předtím dlouho hloubalo. Vhodné použití jednotlivých druhů a typů tvarovek je podpořeno možností volby ze škály barevných odstínů, takže variant použití jsou bez nadsázky tisíce. Zákazník se navíc může spolehnout na fakt, že každý výrobek BEST podléhá velmi přísným výrobním kontrolám. A je ošetřen impregnací, která v budoucnu ušetří uživatelům starosti s údržbou. Pokud někdo deklarovaným vlastnostem přesto nevěří, může se spolehnout na dvacetiletou záruku.

Více na www.best.info, nebo na bezplatné zákaznické lince 800 848 848